Yeşilyurt Oto Kiralama

Yeşilyurt Oto Kiralama

Yeşilyurt Oto Kiralama

Yeşilyurt ilçemiz Malatya merkeze 15 km uzaklıkta olup merkeze ve havalimanına en yakın ilçelerimizden biridir. Malatya Erhaç Havalimanı ile  arasındaki mesafe 5 km’dir. Malatya’mıza gelen misafirlerimizin mutlak uğrak noktalarından biridir. Gerek havası gerek manzarası ile kendisi için gelen misafirlerini oldukça güzel ağırlamaktadır. Adı gibi yemyeşil, havası ile manzarası ile hem büyüklerimizin hem de küçüklerimizin yaz-kış gönlünü cezbetmektedir.

Yazın piknik alanları ve doğa yürüyüşleri için harika bir yerdir. Kışın dağ manzarasına karşı, kestane kebap ve odun ateşinde çay eşliğinde güzel, sıcak ve huzur dolu bir ortam oluşturacak mekanlara sahiptir. Yemek kültürü oldukça gelişmiş olup ilçemizde Malatya’ya özgü lezzetlerden istifade edebilrsiniz.

İlçemiz oldukça gelişmiş olup, ilçemizde ki bu güzelliklerin tadını doyasıya çıkarabilmeniz için Kırtekinler Rent A Car olarak oto kiralama hizmeti sunmaktayız. Geniş araç filomuz ve 2019 model araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Araçlarımız sigortalı ve kaskolu olup gönül rahatlığı ile araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Dilerseniz günlük, dilerseniz istediğiniz süre de araçlarımızı kiralayabilirsiniz.