Malatya Rent A Car

Malatya Rent A Car

Malatya Rent A Car

Malatya rent a car kiralama sektörünün lider firmalarından çok ucuz fiyatlarda, kaliteli ve yüzde yüz müşteri memniyetini önemseyen bir hizmet almak istediğinizde; Kırtekinler Araç Kiralama olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Malatya rent a car hizmetlerimiz başta olmak üzere, Kırtekinler olarak bizler Malatya’nın ve çevre bölgeleri noktasında kaliteli ve güvenilir hizmetimizi sizlere ulaştırmaktayız.

10 yıllık sektör deneyimimiz ile yüzde yüz  müşteri memnuniyeti iş anlayışının tercübelerinin birleştiği Malatya araç kiralama hizmetimizde, saat fark etmeksizsin istediğiniz zaman kiralayabilirsiniz.

Maşti Otogardan, Erhaç havaalanından, ev adresi teslimatından otel teslimatına kadar  Malatya’da bulunduğunuz tüm adreslere ilçeler dahil araç teslimatı gerçekleştirmekteyiz.

50 farklı araç markasının 20 farklı modeli arasından yapacağınız araç seçiminin olduğu Malatya oto kiralama hizmetimizden çok uygun fiyatlarda araç kiralayabilirsiniz. 2017-2018 model, düşük km’li ve full + full kaskolu teslim edilen araçlarımız ile sunduğumuz hizmetten yararlanmak için bizi arayın.