Malatya Erhaç Havalimanı Oto Kiralama

Malatya Erhaç Havalimanı Oto Kiralama

Malatya Erhaç Havalimanı Oto Kiralama

Doğunun Paris’i Malatya’mızda Erhaç Havalimanı’mız bulunmaktadır. Havalimanımız şehir merkezine 34 km uzaklıkta olup ilimizin kuzeyinde yer almaktadır. Şehir merkezine ulaşım için halk otobüsleri yer almamaktadır. Ticari araçlar ve özel servisler ile ulaşım sağlanmaktadır. 

Havalimanına ayak bastığınız anda hemen yola koyulup şehir merkezine gitmek istiyorsanız mutlaka araç kiralamalısınız. Öteki türlü bu süreç hem uzayıp hem de maliyet olarak sizi olumsuz yönde etkileyecektir. 

Malatya Ekonomik Araç Kiralama

Ticari araçlarla şehir merkezine gittiğinizde dünyanın parasını vereceksiniz üstelik merkeze gittikten sonra yine araca ihtiyaç duyacaksınız. Bu yüzden araç kiralamak hem bütçenize hem de gideceğiniz yere kolaylık sağlayacaktır. 

Malatya Rent a Car

Özellikle aileniz ile uçak seyahati yaptıysanız mutlaka araç kiralamak en doğrusu olacaktır. Hem bavullarınızı koyacak yer bulma sıkıntısı yaşamayacak hem de taşımak zorunda kalmayacaksınız.
Araçlarımızda navigasyon, bebek oto koltuğu gibi ek hizmetlerimiz yer almaktadır. Bu sayede hem siz hem de aileniz gönül rahatlığı ile istediğiniz yere kolayca ulaşım sağlayabileceksiniz. 

Kırtekinler Oto Kiralama olarak havalimanımızda oto kiralama noktamız bulunmaktadır. Dilerseniz istediğiniz aracı web sitemizden veya telefon ile rezerve edip kolayca kiralayabilirsiniz.

MALATYA’DA OTO KİRALAMA

Malatya Kırtekinler Oto Kiralama, havalimanı araç kiralama ve vip transfer hizmeti, 7/24 oto kiralamada en iyi fiyat garantisi, rezervasyon için tıklayınız.