Kurban Bayramında Araçsız Kalmayın

Kurban Bayramında Araçsız Kalmayın

Kurban Bayramında Araçsız Kalmayın

9 Günlük Kurban bayramı yaklaşıyor, kamuda ve bazı özel sektördeki çalışanlar 9 günlük tatil planını şimdiden yapılmışa benziyor.  Kimi memleketine, kimi ise tatile gitmek için gün sayarken öyle ki kurbanlıklardan önce kiralık araçlar tükeneceğe benziyor.

Kurbanlıklardan önce kiralık araçlar şimdiden tükeniyor!
 
Bayramlar ve resmi tatiller gelmeden önce sırasıyla uçak, otel ve kiralık araç rezervasyonları yoğunlaşmaya başlıyor ve hemen tükeniyor. “İnsanlar son gün kurbanlık arayıp bulabiliyor ama kiralık araç maalsef bulamıyor.”Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da kurban bayramı araç kiralama sektörü için yüksek sezon olarak adlandırılan, talebin en fazla 9 Günlük Kurban bayramı yaklaşıyor, kamuda ve bazı özel sektördeki çalışanlar 9 günlük tatil planını şimdiden yapılmışa benziyor.  Kimi memleketine, kimi ise tatile gitmek için gün sayarken öyle ki kurbanlıklardan önce kiralık araçlar tükeneceğe benziyor.
   
Kurbanlıklardan önce kiralık araçlar şimdiden tükeniyor!
 
Bayramlar ve resmi tatiller gelmeden önce sırasıyla uçak, otel ve kiralık araç rezervasyonları yoğunlaşmaya başlıyor ve hemen tükeniyor. “İnsanlar son gün kurbanlık arayıp bulabiliyor ama kiralık araç maalsef bulamıyor.”Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da olduğu dönemine geldi. Zaten kiralanacak araç sayısı kısıtlı ve fiyatlar yüksekti. Kurban bayramında fiyatların daha da yükseleceğini belirtmekte fayda var. 
  

Kurban Bayramda  Dolandırılmayın

Ucuz, ekonomik ve sorunsuz araç kiralamak isterken aman dikkat dolandırılmayın. Özellikle bayrama son 1 hafta kaldığında, yeni yeni siteler türeyerek sürekli google üzerinden reklam çıkmaktadırlar. Bir çok vatandaş dolandırılıyor. 
 
Güvenmediğiniz, adını hiç duymadığınız sitelerden araç kiralamaktan münkün olduğu kadar kaçının. Genelde bu tarz dolandırıcılar net adres vermez, sosyal medya hesapları vs. yoktur ve ya yeni hesap açmışlardır takipçileri çok azdır varsa da bot takipçidir. Web sitesi içeriği yok denecek kadar azdır, varsa da başka sitelerden koplalanmıştır. mutlaka arama motorunda firma ismini araştırın, gerekirse kiralayacağınız adresi sorun yüz yüze görüşün.

Kırtekinler Araç Kiralama