Akçadağ Oto Kiralama

Akçadağ Oto Kiralama

Akçadağ Oto Kiralama

Akçadağ ilçemiz Malatya merkeze 38 km uzaklıkta olup ilimizin en çok rağbet gören ilçelerinden biridir. Akçadağ merkezin Erhaç Havalimanına uzaklığı 20 km’dir. İlçemiz gerek meşhur lezzetleri gerekse manzarası ile güzel bir ilçedir. Malatya’mıza gelen misafirlerimiz mutlaka ilçemizin yöresel lezzetleri olan Akçadağ kömbesi, Akçadağ pilavı, kayısısı ve çağlasını tatmadan buradan ayrılmak istemiyor. Manzarası ile kendisi için gelenleri adeta büyüleyen Levent Vadisi ilçemizde yer almaktadır. Levent Vadisi manzara fotoğrafları çekinmek aynı zamanda adrenalin tutkunları için doğru adres .

İlçemizde artık her yıl Levent Vadisi Doğa Sporları Festivali yapılmaktadır. Akçadağ ilçemizde Sultan Suyu Harra’sı yer almaktadır At binmek, binicilik eğitimi almak, fotoğraf çekinmek ve özel günlerinizde fotoğraf çekimi yaptırmak için harika bir mekan. İlçemiz aynı zamanda dini olarak da ziyarete açık olup Şeyh Ali Kara Türbesi yer almaktadır. İlçemiz hem sosyal hem de kültürel açıdan meraklıların uğrak noktasıdır. 

İlçemizde gerek doğal güzellikleri gerek sosyal tesisleri gönlünüzce gezebilmeniz için Kırtekinler Oto Kiralama hizmeti vermekteyiz.  2019 model araçlarımız ile araç kiralama hizmetimizi güncellemekteyiz. İnternet sitemizden randevu alarak veya (0422) 212 93 44 nolu telefon numaramızdan bizlere ulaşarak dilediğiniz aracı ayırtabilir, dilediğiniz süre kiralayabilirsiniz.